Krajskou soutěž dopravních policistů ovládlo Uherské Hradiště

08.06.2022 17:08

KROMĚŘÍŽ  - Dnes proběhla v Kroměříži Krajská soutěž dopravních policistů. Jejím účelem bylo prověřit teoretické a praktické dovednosti v řízení silničního provozu. Zúčastnilo se jí celkem 10 dopravních policistů, rozdělených do pěti týmů podle okresů.

„Nejlépe si se vším poradil tým Dopravního inspektorátu Uherské Hradiště – prap. Martin Krahula a pprap. Petr Urbánek, jako druzí se umístili nprap. Vladimír Záchvěj a pprap. Ladislav Hořanský z Oddělení silničního dohledu Zlín a třetí skončili pprap. Tereza Jarošová a nstržm. Radek Smolík z Dopravního inspektorátu Zlín. Mezi jednotlivci byl na prvním místě prap. Martin Krahula, jako druhý skončil pprap. Ladislav Hořanský a jako třetí se umístil nprap. Vladimír Záchvěj. První dva policisté budou Zlínský kraj reprezentovat na celorepublikové soutěži,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Balášová.

Soutěž byla rozdělena na teoretickou a praktickou část.Teoretická proběhla v zasedací místnosti Územního odboru Kroměříž, praktická část na křižovatce ulic Hulínská, Kaplanova, Čelakovského. V danou dobu bylo vypnuto světelné signalizační zařízení a policisté pod dohledem hodnotící komise řídili provoz.
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Policie Zlínského kraje