K nehodám osobních aut vyjížděli během soboty hasiči Zlínského kraje

10.01.2021 10:56

ZLÍNSKO, UHERSKOHRADIŠŤSKO - V  devět hodin ráno došlo mezi obcemi Kaňovice a Biskupice na Zlínsku k nehodě dvou osobních automobilů. „Poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z centrální požární stanice Zlín, Luhačovice a Uherský Brod. Na místě nehody byly tři zraněné osoby, kterým hasiči poskytli předlékařskou pomoc. Jedna zraněná osoba byla převezena do nemocnice,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru a usměrňovali dopravu kyvadlově v jednom jízdním pruhu.
Od 13:21 hodin zasahovali profesionální hasiči z Uherského Hradiště a Uherského Brodu u dopravní nehody dvou osobních automobilů na silnici v lokalitě Nový dvůr mezi Kunovicemi a Hlukem na Uherskohradišťsku.
„ Z jednoho vozidla vyprostili na páteřní desce jednu osobu. Celkem byli na místě čtyři zranění. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem,“ dodal Roman Žemlička.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje
Pod foto: Nehoda u Kaňovic, obr. 2 je z nehody u Kunovic.