Je pravý čas přihlásit se do soutěže Město v květech

16.06.2021 12:34

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Máte kvetoucí zahrádky jedna báseň, letničky radost pohledět a za záplavami barev na vašem balkoně se otáčejí kolemjdoucí? „Pak byste se určitě měli zapojit do obnovené soutěže Město v květech, kterou letos po čase znovu vyhlašuje město Valašské Klobouky. Fotky své květinové výzdoby zasílejte na e-mail podatelna@mu-vk.cz do 20. září. Vyhlášena je samostatná kategorie pro okna a balkony a druhá pro předzahrádky. Výherci každé z nich získají odměnu,“ uvedla tisková mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

„Budeme rádi, když se do soutěže Město v květech zapojí všichni občané, kteří s láskou pečují o květinovou výzdobu svých domů a zahrad. A obzvláště nás potěší, když nám také obyvatelé památkové zóny vyfotí, jak se daří sazenicím balkonových rostlin, které obdrželi jako dárek od města,“ sdělila starostka Eliška Olšáková s tím, že lidé také mohou do soutěže doporučit květinami nazdobená okna svých blízkých.

„Každý rozkvetlý a upravený kout pomáhá navodit v ulicích Valašských Klobouk příjemnou atmosféru, kterou vítají místní i návštěvníci. Děkujeme za tuto milou snahu a chceme ji prostřednictvím soutěže podpořit,“ dodala starostka.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Valašské Klobouky