Jarní běžecké závody jsou za dveřmi

11.04.2023 14:07

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Trojici závodů pro širokou veřejnost pořádají v dubnu a květnu Sportovní klub mládeže a T. J. Sokol za podpory města Valašské Meziříčí.
„Už ve středu 12. dubna pořádá Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí, z. s., spolu se ZŠ Vyhlídka ve sportovním areálu školy Jarní kros. O tři týdny později, ve středu 3. května, bude park zámku Kinských hostit Běh vítězství. Sérii jarních klání uzavře II. ročník memoriálu Běh za Anthropoid v parku Abácie, který v pátek 26. května pořádá T. J. Sokol Valašské Meziříčí. Všechny závody jsou otevřeny dětem i dospělým od benjamínků až po veterány a start první kategorie je plánován vždy v 16.00 hodin,“ informoval Jakub Mikuš, tiskový mluvčí meziříčské radnice.
„Dlouhodobě podporujeme zdravý pohyb a další aktivity pro naše občany, běh samozřejmě nevyjímaje. Osobně jsem rád, že máme ve Valašském Meziříčí organizace a nadšence, kteří často ve svém volném čase pořádají sportovní klání pro všechny generace. Proto se za město snažíme pořadatelům zmíněných závodů s organizací pomoci a budeme rádi, když si přijde zaběhat co nejvíce lidí,“ sdělil místostarosta Petr Nachtmann.

Vlastimil Langer

Zdroj: MěÚ Valašské Meziříčí
Ilustrační foto: Archiv SNZK