Jan Kučera nově povede Rožnov pod Radhoštěm

20.10.2022 17:42

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Starostou Rožnova pod Radhoštěm pro volební období 2022-2026 byl na středečním ustavujícím zasedání zastupitelstva města zvolen Jan Kučera (Nezávislí Rožnováci). „Prvním místostarostou zvolil zastupitelé Tomáše Grosse (KDU-ČSL) a do funkce druhého místostarosty Markétu Blinkovou (ODS). Členy rady města se stali Petr Jelínek (Nezávislí Rožnováci), Martin Drápal (Nezávislí Rožnováci), Jaromír Koryčanský (KDU-ČSL) a Antonín Slovák (ODS),“ sdělila Petra Graclíková, rožnovská tisková mluvčí.
Dalším bodem ustavujícího zasedání zastupitelstva města bylo schválení oddávajících, kterými se kromě vedení města stali zastupitelé Petr Jelínek, Martin Drápal, Jaromír Koryčanský, Antonín Slovák, Daniel Drápala, Kristýna Kosová, Radim Holiš, Radúz Mácha, Jiří Pavlica a Rostislav Szeruda.
Na ustavujícím zasedání zastupitelstva města byl také zřízen finanční a kontrolní výbor, jeho členové budou zvolení na nejbližším zasedání zastupitelstva města.
Zastupitelstvo města Rožnov pod Radhoštěm pro volební období 2022-2026 bude mít 21 členů.

Zdroj a foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm