Hasiči vyjížděli v sobotu k několika dopravním nehodám

26.07.2020 07:10

ZLÍNSKÝ KRAJ - Jako první vyjížděli hasiči ze stanice Luhačovice do ulice Masarykova, kde se na odstavném parkovišti střetla dvě osobní vozidla. „Řidička, která byla po nehodě v šoku, skončila v péči profesionálních hasičů. Další žena byla ve vysokém stádiu těhotenství a proto ji na pozorování do nemocnice odvezla zdravotnická záchranná služba,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
K havárii nákladního vozu, který na Lopeníku na Uherskohradišťsku narazil do stromu, vyjeli hasiči z Uherského Brodu. Pro zraněného řidiče přijeli záchranáři a hasiči pomohli s jeho naložením do sanitního vozu.

„Třetí nehoda v obci Dobrotice na Kroměřížsku se obešla bez zranění. Řidič se svým autem skončil na boku v příkopu. Ve vozidle cestovaly tři osoby, které byly v době příjezdu profesionálních hasičů ze stanice Holešov již mimo automobil. Hasiči zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. Následně v místě nehody usměrňovali provoz.

Všechny tři nehody šetří Policie ČR.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje