Hasiči pomohli těžce zraněnému muži, přiletěl pro něj vrtulník

02.05.2022 18:35

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – K neobvyklému úrazu vyjížděli dnes odpoledne profesionální hasiči z Bystřice pod Hostýnem.
„V místní části Rychlov v ulici Za potokem pomáhali od 16:53 hodin s vyproštěním nohy muže, který pracoval na své zahradě s rotavátorem. Nohu ze stroje vyprostili s pomocí ručního i elektrického nářadí. Následně muže předali do péče Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a asistovali při jeho ošetřování,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Hasiči potom pomohli s naloženímzraněného do sanitního vozu a následně i s přeložením do vrtulníku Letecké záchranné služby. Na místě zasahovala jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje stanice Bystřice pod Hostýnem.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje