Hasiči pomáhali přesunout odběrové místo PCR mimo parkoviště

21.12.2021 16:07

ZLÍN - Kvůli uvolnění parkoviště nedaleko budovy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje bylo odběrové místo PCR testů přesunuto o pár metrů z centra parkoviště.
„Stále se nachází v sousedství budovy ZZSZK a je dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží. Se stěhováním pomohli hasiči s těžkou technikou,“ informovala dnes tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
„Buňky stěhujeme z důvodu uvolnění místa na parkovišti. Budou zde moci parkovat zaměstnanci a uvolní se tak další místa pro parkování veřejnosti na parkovištích KNTB,“ uvedl Marcel Meravý, vedoucí nemocničního oddělení provozu a energetiky.
Stále platí, že před návštěvou odběrového místa je nutné se předem objednat na konkrétní datum a čas.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje