Hasiči ošetřovali zraněného řidiče do příjezdu záchranky

08.07.2021 16:07

CHROPYNĚ - Bezmála čtyři hodiny zasahovali hasiči ze stanice Kroměříž dnes odpoledne u Chropyně na Kroměřížsku u dopravní nehody osobního vozidla s kamionem.
„Při střetu došlo ke zranění řidiče osobního vozidla, kterého si do péče převzali hasiči. Až do do příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby mu poskytovali předlékařskou první pomoc,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Unikající olej z nákladního automobilu zachytili pomocí sorbentu. Po ukončení šetření Policií ČR asistovali při vyproštění a odtažení obou havarovaných vozidel. Poté uklidili vozovku a vrátili se na svou stanici. Příčina nehody je v šetření policie.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje