Hasiči ochránili fasádu rodinného domu a skleník při požáru auta a tújí

05.06.2022 13:24

OTROKOVICE - U požáru osobního automobilu a tújí v ulici Nerudova v Otrokovicích zasahovaly dnes v časných ranních hodinách dvě jednotky hasičů. Nikdo nebyl zraněn, škoda způsobená požárem byla určena v předběžné výši 45 tisíc korun.
„Hlášení o požáru jsme přijali v 2:23 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce HZS Zlínského kraje stanice Otrokovice a jednotce Sboru dobrovolných hasičů města Otrokovice.
V době našeho příjezdu plameny hořícího automobilu a živého plotu tújí ohrožovaly fasádu rodinného domu a sousední skleník. V dýchacích přístrojích jsme požár uhasili dvěma vysokotlakými proudy vody,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Včasným ohlášením a zásahem byla zachráněna fasáda rodinného domu a sousední skleník. Příčina požáru zůstává v šetření.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje