Halový fotbalový turnaj PRESS CUP se po roční pauze opět uskuteční

16.03.2022 12:21

ZLÍN - Po nucené přestávce se opět přiblížil čas našeho tradičního sportovního setkání ve sportovní hale DATART (dříve Euronics) ve Zlíně. V sobotu 26. března se zde od 8.30 hodin uskuteční 26. ročník turnaje v halové kopané PRESS CUP 2022 Syndikátu novinářů ČR Zlínského kraje.
Pozvání přijalo osm týmů: Syndikát novinářů, tým generálního partnera Pragokoncert, Pivovar Černá Hora, Magistrát města Zlína, Real Stará Sokolovna, Starostové, Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje, Policie ČR.Turnaj bude zahájen v 8.30 hodin, předpokládané slavnostní ukončení s předáním cen v 15.15 hodin.
Hrát bude každý s každým, v poli budou čtyři hráči a brankář, střídat se bude dle zvážení trenéra daného celku. Jeden zápas bude trvat 12 minut bez střídání stran s dvouminutovými přestávkami mezi jednotlivými zápasy. Na své si přijdou i hvězdy minulosti, bude pro ně připravena soutěž ve střílení pokutových kopů.
Odměněny budou tři nejlepší týmy a nejlepší jednotlivci – brankář, hráč a střelec. Občerstvení po celou dobu konání turnaje je pro všechny zajištěno.

Ilustrační foto: Archiv SNZ