Halový fotbalový turnaj PRESS CUP první únorovou sobotu

30.01.2024 14:16

ZLÍN - Po roce se opět přiblížil čas našeho tradičního sportovního setkání ve sportovní hale DATART (dříve Euronics) ve Zlíně. V sobotu 3. února se zde od 8.00 hodin uskuteční 28. ročník turnaje v halové kopané PRESS CUP 2024 Syndikátu novinářů Zlínského kraje.
Pozvání přijalo osm týmů: Sponzor akce Pragokoncert, Syndikát novinářů, Sportovní klub policie, Sportovní klub hasičů, Lékaři KNTB Zlín, Krajský úřad, Real U Krále, Starostové.
Turnaj bude zahájen v 8.00 hodin, předpokládané slavnostní ukončení s předáním cen v 15.15 hodin. Loňské vítězství obhajuje tým Starostů, a kdo se letos stane držitelem Poháru hejtmana Zlínského kraje, se rozhodne v 28 utkáních turnaje.
Hrát bude každý s každým, v poli budou čtyři hráči a brankář, střídat se bude dle zvážení trenéra daného celku. Jeden zápas bude trvat 11 minut 11 sekund bez výměny stran s dvouminutovými přestávkami mezi jednotlivými zápasy. Pořadatelé odmění tři nejlepší týmy a nejlepší jednotlivce – brankáře, hráče a střelce gólů.
Zpestřením bude miniturnaj o nejúspěšnějšího střelce pokutových kopů určený pro matadory a bývalé hvězdy Presscupu jako vzpomínka na Rudu Maňase, dlouholetého novináře a sportovce.
Na turnaj zve předsedkyně Syndikátu novinářů ZLK Jan Bubeníková a organizační štáb Jan Čada s Miroslavou Krumpolcovou.

Ilustrační foto: Archiv SNZ