Fabia kvůli požáru definitivně dojezdila

03.03.2024 07:28

BRUMOV- BYLNICE – Starší Škoda Fabia shořela v sobotu 2. března na polní cestě nedaleko Brumova-Bylnice na Zlínsku. Nikdo nebyl zraněn, krajský vyšetřovatel stanovil škodu na 30 tisíc korun a jako příčinu požáru určil technickou závadu.

„Krajské operační a informační středisko přijalo před druhou hodinou odpolední oznámení o požáru osobního vozidla na polní cestě nedaleko Bylnice (Brumov-Bylnice). Na místo požáru vyjela profesionální jednotka z Valašských Klobouk a jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bylnice. Při příjezdu bylo již vozidlo celé zasaženo plameny. Hasiči ihned započali s hasebními pracemi a po deseti minutách požár zlikvidovali. Majitel si zajistil odvoz vraku vozidla nakladačem. Po jeho zvednutí provedli hasiči úklid uvolněných částí z vozidla,“ informoval David Martinec z HZS Zlínského kraje.

Hasičům komplikoval příjezd k zásahu podmáčený terén na polní cestě.
Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje