Dům kultury spouští předprodej vstupenek na Novoroční koncert

30.10.2021 14:59

VSETÍN - Oblíbený Novoroční koncert města Vsetín se uskuteční v neděli 9. ledna 2022 od 17 hodin ve velkém sále Domu kultury. „Skladby z muzikálů a filmů zahraje známý hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý s kapelou, doprovázet je bude Janáčkova filharmonie Ostrava s dirigentem Chuheim Iwasakim,“ informovala tisková mluvčí v seinské radnice Jana Raszková.
„Novoroční koncert patří mezi oblíbené společenské akce. Ten letošní, který se měl konal v lednu, jsme museli kvůli koronavirové pandemii zrušit, a já doufám, že situace dovolí a my nový rok 2022 přivítáme ve Vsetíně společně, jak tomu bylo dříve,“ sdělil starosta Vsetína Jiří Růžička.
Vstupenky budou v prodeji od pondělí 1. listopadu od 14 hodin v pokladně kina Vatra nebo on-line na www.dkvsetin.cz.
Novoroční koncert proběhne za dodržení aktuálních protiepidemických opatření. „Pokud bude v lednu vládní nařízení nařizovat stejné povinnosti jako nyní, budou muset návštěvníci koncertu prokázat svoji bezinfekčnost platným testem, dokladem o prodělání nemoci COVID-19 nebo dokladem o očkování,“ připomněla jednatelka Domu kultury Vsetín Petra Vaňková.

Zdroj a foto: MěÚ Vsetín