Dopravní nehoda tří automobilů u Lípy nad Dřevnicí komplikovala příjezd do Zlína

08.06.2020 16:58

LÍPA -  Dvě jednotky hasičů zasahovaly dnes od 13:04 hodin u nehody tří osobních automobilů u obce Lípa nad Dřevnicí na Zlínsku.

„Oznámení o nehodě jsme obdrželi v 12:55 hodin. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z centrální požární stanice Zlín a jednotce dobrovolných hasičů města Vizovice,“ informoval mluvčí HZS Zlínského kraje Roman Žemlička.

Při příjezdu k nehodě hasiči provedli rychlý průzkum a začali s vyprošťováním jedné zraněné osoby. K vyproštění použili hydraulické vyprošťovací zařízení. Zraněnou osobu z vozidla vyndali na páteřní desce a předali ji k dalšímu ošetření Zdravotnické záchranné službě Zlínského kraje.

„Hasiči současně pomáhali zdravotníkům s ošetřováním dalších zraněných osob a havarované vozy zabezpečili proti vzniku požáru. Uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorpční látkou. Provoz na komunikaci řídila Policie České republiky,“ dodal Roman Žemlička.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje