Dopravní nehoda s vůní slivovice

15.05.2022 07:53

VLČNOV - Krátce po jedné hodině odpolední v katastrálním území obce Vlčnov na Uherskohradišťsku se srazila dvě osobní auta. Po střetu jedno z nich skončilo na střeše.
„Ve vozidle tovární značky Škoda Octavia cestovali manželé, ve druhém vozidle VW Passat pouze řidič. Všichni tři utrpěli lehčí zranění, ale i tak skončili v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která je nakonec odvezla do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedla Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

Hasiči ze stanice Uherský Brod zajistili obě vozidla proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin a u Passatu i slivovice z rozbitých demižonů, které zasypali sorbentem.

Nakonec hasiči pomohli s naložením automobilů na odtahový vůz a uklidili vozovku od střepů a úlomků.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje