Dobrovolníky pracující s mládeží lze do 10. října nominovat na ocenění

03.10.2022 10:52

ZLÍNSKÝ KRAJ – Další ročník ocenění dobrovolných pracovníků za jejich dlouhodobou a kvalitní činnost v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže připravuje Zlínský kraj. Radní schválili výzvu k předkládání nominací na toto ocenění.

„Aktivní využití volného času dětí a mládeže patří mezi priority Zlínského kraje v oblasti primární prevence negativních společenských jevů. Toto ocenění je jedním ze způsobů, jak můžeme vyzdvihnout a zviditelnit dlouhodobou a kvalitní činnost dobrovolných pracovníků, kteří věnují svůj volný čas dětem a mládeži,“ řekl krajský radní pro mládež a sport Jiří Jaroš.

Nominace na oceněné může široká veřejnost podávat do 10. října letošního roku. „Nominovat lze pracovníky, kteří se ve svém volném čase pravidelně dobrovolnicky věnují přímé práci s dětmi a mládeží ze Zlínského kraje, a to po dobu nejméně sedmi let. Více informací je uvedeno ve výzvě, která bude včetně nominačního formuláře zveřejněna na webových stránkách Zlínského kraje, v sekci Mládež a sport,“ dodala Soňa Ličková, krajská tisková mluvčí.
Vlastimil Langer
Zdroj: Zlínský kraj
Foto: Archiv SNZ