Do Kroměříže přijíždí influencer, showman a moderátor Kazma

09.10.2021 07:04

KROMĚŘÍŽ - Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, je producent, influencer, showman a moderátor, kroměřížský rodák.
„Veřejnosti – zvláště mladším ročníkům – je známý díky svým projektům, které často šokují, překvapují, zesměšňují, mnohdy balancují na hraně únosnosti, většinou ale baví, otvírají zcela nové a originální pohledy a často také pomáhají. Do Kroměříže přijíždí v úterý 12. října s motivační přednáškou Tohle je život a nic víc už nebude,“ uvedl tiskový mluvčí kroměřížské radnice Jan Vondrášek.
„Chtěl bych motivovat návštěvníky akce k tomu žít svůj život a posouvat ho dál,“ řekl Kazma a dodává, že sebe samotného, své projekty a aktivity také ovlivňuje sám: „Nikdo to za vás totiž neudělá.“ Podle svého vyjádření se do Kroměříže těší a věří, že projekt bude unikátním zážitkem pro obě strany.
Mezi Kazmovy počiny patří účast falešného Jima Carreyho na Českých lvech, koncert Justina Biebera na střeše obchodního domu vedle O2 arény, který však také nebyl „tím“ slavným Bieberem, legendární je Kazmovo vniknutí na zimní stadion v reklamním voze automobilky Škoda v době konání mistrovství světa v hokeji v Rusku, kde se v kostýmu maskota Lajky dostal až na ledovou plochu a do blízkosti ruského prezidenta, či humbuk kolem zakopaného terénního vozu s milionem v kufru. 
„Nejznámější je zmanipulování soutěže Prostřeno, kam Kazma nastrčil herce Karla Onderku, který mezi soutěžícími a diváky způsobil poprask svými prapodivnými zvyky, koníčky, zdravotními problémy a svérázným životním stylem. „One man show Prostřeno je určitě masterpiece, který se zapsal do historie,“ pochvaloval si Kazma. 
S Kazmou se mohou zájemci potkat, máte šanci zúčastnit se přednášky od 19. hodiny v divadelním sále Domu kultury v Kroměříži. Poté je ve foyer DK připravena autogramiáda.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Kroměříž