Děti ve Valašských Kloboukách mohou svá vánoční přání odeslat přes Ježíškovu poštu

01.12.2021 17:02

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Za zářícími okny vyhřátých domovů se v těchto dnechvečer co večer objevují nové dopisy pro Ježíška. Malí pisatelé do nich ukrývají svá tajná přání, ať už zachycená v malovaných obrázcích, nebo ztvárněná pečlivým rukopisem

„.Letos ale máme pro děti jeden tip! Kdyby chtěly odeslání důležitého vánočního vzkazu urychlit, mohou svou zásilku odeslat přes Ježíškovu poštu, která od dnešního dne začala fungovat v klobuckém informačním centru,“ uvedla tisková mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

„Dobře víme, že dopis pro Ježíška je hned po prázdninových pohlednicích posílaných babičkám a dědečkům tím nejdůležitějším dětským psaním za celý rok. Proto budeme tyto mimořádné zásilky ze speciální poštovní schránky s největší pečlivostí předávat Ježíškově poště, aby byly doručeny včas,“ ujistila Sandra Novotná Kollerová z klobuckého infocentra.
„Rodinám s dětmi napovíme, že cestou k nám se mohou zastavit na nádvoří podnikatelského centra, kde na ně vedle historické studny čeká sympatická rodinka sněhuláků, která se velice ráda fotografuje,“ prozradila.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Valašské Klobouky