Děti opět uloží broučky k zimnímu spánku

14.10.2023 11:45

OTROKOVICE - Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice pořádá oblíbenou podzimní akci Uspávání broučků, která je určena všem dětem a rodičům.

„Každý kdo má rád přírodu a dobrodružství může přijít v neděli15. října mezi 15 a 16:30 hod. k moravní lávce, kde bude start trasy. Pro účastníky je připraven zajímavý program, v rámci kterého budou děti pomáhat broučkům nachystat se na zimu,“ informovala Lenka Vaculová, otrokovická tisková mluvčí.

„Těšíme se na všechny děti i rodiče, kteří nám pomůžou uspávat broučky. V cíli je pro zahřátí připravena broučkova polévka a také rozdělaný oheň. Tak si nezapomeňte do batůžku přibalit špekáčky nebo další dobroty k opékání,“ láká organizátorka akce Eva Doležalová z Centra volného času na Baťově spadajícího pod DDM Sluníčko Otrokovice. Chybět nebude ani doprovodný program u skautské klubovny.

Vstupné je jednotné 70 korun.
Zdroj a foto: Městský úřad Otrokovice