V Hošťálkové zahynul cyklista pod převráceným autem

17.11.2020 17:29

HOŠŤÁLKOVÁ - Dlouhotrvající zásah mají dnes za sebou profesionální hasiči ze stanice Vsetín. Bohužel se v Hošťálkové podíleli na odstraňování následků tragické dopravní nehody.
„V osm hodin ráno přijali oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty v obci Hošťálková na Vsetínsku. Po příjezdu na místo velitel zásahu oznámil, že vozidlo je na silnici převráceno na bok a pod ním leží cyklista bez známek života. Řidič vozidla se však na místě tragédie nenacházel. Místo nehody si převzali státní policisté a rozjelo se pátrání po řidiči a šetření okolností a příčiny dopravní nehody,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči na místě roztáhli zástěny okolo místa nehody. Doprava zde zůstala kyvadlově řízena jedním jízdním pruhem.
„Krátce před čtvrtou hodinou odpolední již mohli hasiči odstranit zástěny a pomohli naložit rozbité auto na odtahový vůz. Nakonec provedli závěrečný úklid vozovky. Po bezmála devíti hodinách byl zásah hasičů na místě ukončen a jednotka se mohla vrátit zpět na svou stanici?“ dodala mluvčí hasičů.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje