Čtvrteční nehoda na křižovatce v ulici Dlouhá omezila provoz v centru Zlína

25.09.2020 13:26

ZLÍN – Bez zranění se ve čtvrtek 24. září obešla nehoda autobusu a tří osobních vozidel v centru Zlína.
„O půl páté odpolední dnes byla na operační středisko hasičů ohlášena dopravní nehoda v ulici Dlouhá ve Zlíně. Prvotní informace z místa události hovořily o nehodě autobusu a šesti osobních aut. Po příjezdu hasičů na místo zásahu velitel tuto informaci upřesnil. Došlo k nehodě autobusu a tří osobních vozidel,“ sdělila tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči havarovaná vozidla zabezpečili proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. „Pomocí sorbentu zachytili uniklé provozní kapaliny a po zadokumentování nehody dopravní policií asistovali při nakládání vozidel na odtahovou službu. Poté uklidili vozovky a vrátili se zpět na stanici. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů, ze stanice Zlín a hasiči města Zlín, se třemi cisternovými automobily,“ dodala Lucie Javoříková.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje