Chatu v Pohořelicích na Zlínsku zasáhl požár

24.03.2023 17:28

POHOŘELICE - K požáru chatky u obce Pohořelice vyjížděli dnes odpoledne krátce po 16. hodině profesionální hasiči ze stanice Otrokovice a dobrovolné jednotky z Napajedel a Pohořelic.
„Plameny zde zasáhly uskladněné dřevo a fasádu budovy v místní chatové oblasti. Hasiči okamžitě nasadili jeden útočný proud a požár během několika minut lokalizovali. Po rozebrání zasaženého materiálu a kontrole prostoru pomocí termokamery byla v 16:51 hodin ohlášena likvidace události,“ uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Díky rychlému zásahu tak nedošlo k rozšíření požáru a větším škodám. Nikdo nebyl zraněn. Na místo byl povolán vyšetřovatel hasičů ze Zlína, který zjišťuje přesnou příčinu vzniku události i výše způsobených škod.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje