Cenu Syndikátu novinářů při tenisových dnech získal Pavel Zedníček

30.05.2016 08:47

ZLÍN - Výborná atmosféra, spokojené a nadšené děti, ale i opravdoví tenisoví mistři. Ve Zlíně v areálu Tenisového klubu skončily v sobotu Zlínské tenisové dny. Kdo nebyl, může litovat.
Už v pátek se děti učily první tenisové krůčky, potěšili je maskot filmového festivalu Ríša, strážníci Městské policie Zlín se svým autem i motocyklem i soutěže a ceny společnosti Avonet.
Sobota patřila tradičnímu tenisovému turnaji osobností. Po bojích hodných dvorců Rolanda Garosse zvítězila dvojice Berdych st. - Skalka, stříbro páru Břenek - Kögler ml. je stejně zasloužené.
Mezi dvaatřiceti tenisty se svým umem rozhodně neztratila europoslankyně Olga Sehnalová, stejně jako fotbalisté Hubáček, Novák, Páník či Komňacký. Čest hokejových barev držel Zdeněk Venera.
Hrálo se o poháry Europoslankyně Olgy Sehnalové a pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka. Ceny věnovaly Krajská organizace Syndikátu novinářů, Zlínský kraj, město Zlín, Klinika reprodukční medicíny a gynekologie. Vítězové se díky přízni vedení Lázní Luhačovice a.s. mohou těšit na pobyt v Jurkovičově domě.
Nejhezčím mužem turnaje byl vyhlášen zlínský rodák, herec Pavel Zedníček, kterému speciální cenu předala předsedkyně spolupořádající krajské organizace Syndikátu novinářů České republiky Jana Bubeníková.
Text a foto: Jan Čada