Bývalí muzikanti Ozvěn vystupovali naživo i na obrazovce

29.06.2017 19:46

ZLÍN - Ve zcela zaplněném Senior Beat Clubu ve Štefánikově ulici proběhl 28. června poslední předprázdninový pořad Jana Trávníčka - Zlínské hudební vzpomínání 2, věnované tentokrát legendární gottwaldovské skupině Ozvěny (založena 1963).  Na rozdíl od předešlých interaktivních pořadů byl tento obohacen o vzpomínání zakladatelů a členů kapely jak ve filmu, tak i svou fyzickou přítomností v sále.  Během pořadu, ale hlavně po jeho skončení, se rozvinula diskuze o jiných nebo doplňujících vzpomínkách, jak od pamětníků, tak i přítomných návštěvníků. Diskuze se protáhla až do pozdních hodin. Součástí téměř dvouhodinového vystoupení byla vložka bývalé manekýnky Jarmily Trávníčkové o módě šedesátých let. (jt)
Na módu 60. až 80. let vzpomínala bývalá manekýna Jarmila Trávníčková. Pořady o zlínském hudebním dění nabývají na stále větší oblibě. Foto: Alois Kubíček