Bike aréna Vsetín se chystá na novou sezonu

04.04.2022 07:56

VSETÍN – S  příchodem jara přichází také čas zahájení sezony v Bike aréně Vsetín (BAV). „Termín startu radnice prozatím stanovila na 1. května, ale nemusí být definitivní. Sledujte proto pro aktuální informace webové stránky www.bikearenavsetin.cz a www.mestovsetin.cz,“ informovala tisková mluvčí vsetínské radnice Jana Raszková. 

„Tak jako obvykle musí traily BAV projít před zahájením sezony údržbou. Některé z nich čeká i přemodelování,“ uvedl místostarosta Pavel Bartoň. „V současné době mapujeme rozsah prací, které bude třeba na trailech provést. Realizovány by měly tak, aby nejpozději 1. května mohla být sezona v BAV zahájena. Pokud to ale bude jen trochu možné, budeme se snažit otevřít arénu bajkerům i dříve. O definitivním termínu budeme včas informovat,“ doplnil místostarosta

Singletrailové centrum BAV se nachází v místní části Semetín. První tři traily s názvy Hájenka, Tepmlářský a Pytlácký byly vybudovány v roce 2014. V následujících letech přibyly traily Trailala, Trpaslík, Duhový a Mraznice. 
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Městský úřad Vsetín