Berani ztratili v závěru výhru s rezervou Dynama a po nájezdech berou pouhý bod

27.11.2022 08:09

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 24. kola Chance ligy 2022/23 s týmem HC Dynamo Pardubice B 2:3 po samostatných nájezdech. Zlín překvapivě nestačil na poslední tým ligové tabulky a po nevýrazném výkonu bere ze souboje jen bod. Zlíňané doplatili na častá vyloučení, neboť soupeř dal oba góly v přesilových hrách.
Rezerva Pardubic se ujala vedení již ve 2. minutě utkání. Berani odpověděli na vedoucí gól v 15. minutě a poprvé šli do vedení gólem do šatny krátce před druhou sirénou. Jenže Východočeši srovnali stav v samotném závěru základní hrací doby.
V pětiminutovém prodloužení branka nepadla, a tak duel rozsekly až samostatné nájezdy. Při nich se štěstěna přiklonila na stranu hostů, kteří přerušili negativní sérii pěti zápasů bez výhry. Branky domácích dali Dominik Luža a Jan Bartko. Zlín hraje v dalším kole ve středu 30. listopadu na ledě Frýdku-Místku.
Zdroj: HC PSG Berani Zlín