Berani vyhráli na ledě favorizované Sparty

04.12.2021 07:06

PRAHA/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 29. kola Tipsport extraligy 2021/22 na ledě týmu HC Sparta Praha 6:4 a odvezli si z O2 arény nečekanou tříbodovou výhru!
Životní zápas odehrál obránce Daniel Gazda, který zaznamenal hattrick a přidal navíc jednu asistenci. Přitom Berani v utkání třikrát prohrávali, ale vždy stáhli těsný náskok favorita. Zlíňané šli do vedení poprvé ve 45. minutě zásluhou přesné dorážky. Závěr utkání byl doslova infarktový. Nejdříve Sparta v 58. minutě vyrovnala na 4:4, ale poté začal úřadovat Gazda, jenž 112 vteřin před třetí sirénou dal vítězný gól, který ještě zpečetil střelou do prázdné branky při neúspěšné power-play Pražanů.
Branky Zlína v hokejové přestřelce dali Daniel Gazda tři, Antonín Honejsek, Radek Veselý a Patriks Zabusovs. Berani stáhli bodové manko na předposlední tým Kladna opět na rozdíl osmi bodů. Zlín hraje v neděli 5. prosince doma s Pardubicemi.
Zdroj a foto: PSG Berani Zlín