Berani vstoupili do nového roku výhrou

03.01.2021 20:19

MLADÁ BOLESLAV/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín mají za sebou úspěšný vstup do nového roku 2021! Svěřenci trenéra Roberta Svobody vyhráli v zápase 32. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě Mladé Boleslavi fotbalovým výsledkem 1:0 a získali velmi cenné tři body. Jediný gól padl v čase 55:55 minuty, o vítěznou branku se postaral v přesilové hře zkušený forvard Bedřich Köhler po předchozí střele Antonína Honejska. Brankář Libor Kašík udržel čisté konto, když za svá záda nepustil ani jednu z 30 střel. Zlínu se na ledě Bruslařského klubu v Mladé Boleslavi daří, neboť před Vánocemi si odsud odvezl dva body po výhře 3:2 v prodloužení.

BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín 0:1 (0:0, 0:0, 0:1). Branky a nahrávky: 56. min Köhler (Honejsek).

Tým PSG Berani Zlín nyní čeká dvojzápas doma s Kometou Brno, první duel se hraje v úterý 5. ledna od 18:20 hodin za asistence kamer ČT sport.

Zdroj: HC PSG Zlín