Berani v Třebíči vedli, ale ve prospěch Horácké Slavie rozhodly přesilové hry

30.12.2022 10:32

TŘEBÍČ/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 33. kola Chance ligy 2022/23 na ledě týmu SK Horácká Slavia Třebíč 2:3 a vyšli v závěrečném utkání kalendářního roku bodově naprázdno. Přitom svěřenci hlavního trenéra Miloše Říhy se ujali na začátku druhé třetiny vedení, ale domácí ještě před druhou přestávkou strhli zápas góly z přesilovek na svou stranu. Třetí trefu přidali opět z početní výhody ve 47. minutě. Berani se ještě nadechli k náporu, dali kontaktní gól a v samotném závěru základní hrací doby sahali po bodu. Bohužel gól nepadl. Utkání rozhodly přesilové hry. Zlínští dále doplatili na špatnou koncovku a častá vyloučení. Branky dali Petr Mrázek a Tadeáš Talafa. Zlín je v tabulce na desátém místě a v dalším kole hraje ve středu 4. ledna doma s Litoměřicemi.
Zdroj a foto: HC PSG Zlín