Berani v krizi, prohráli i na ledě posledního celku tabulky

11.01.2021 06:57

ĆESKÉ BUDĚJOVICE/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín nenavázali na výhru 4:1 z úvodního souboje na ledě celku Madeta Motor České Budějovice a v nedělním utkání 34. kola Tipsport extraligy 2020/21 prohráli 1:3. Dvanácté místo v tabulce, které letos zaručuje účast v play off se Zlíňanům vzdaluje.
V důležitém zápase pravdy týmů ze spodních pater tabulky se hrálo o pomyslných šest bodů. Jihočeši se dostali již ve 14. minutě do dvoubrankového vedení, ale bojující Berani vstřelili na začátku třetí třetiny kontaktní gól a byli dále ve hře o body. Budějovičtí však rozhodli o cenné výhře čtyři minuty před třetí sirénou, Motor doma vyhrál po dlouhých 15 zápasech a v tabulce se přiblížil Beranům na rozdíl pouhých šesti bodů. Jediný gól Zlína zaznamenal Lukáš Vopelka.
Madeta Motor České Budějovice - PSG Berani Zlín 3:1 (2:0, 0:0, 1:1).
Zlín hraje v úterý 12. ledna doma s Libercem.