Berani se probudili a Jestřábům z Prostějova nastříleli půltucet gólů

28.12.2022 08:09

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 32. kola Chance ligy 2022/23 tým LHK Jestřábi Prostějov 6:1 a po sérii předchozích čtyř proher si připsali pod vedením hlavního trenéra Miloše Říhy první tříbodové vítězství. Hrdinou večera se stal kapitán týmu Pavel Kubiš, který zaznamenal hattrick a k tomu jednu asistenci.
Berani se ujali vedení již v 7. minutě, ve druhé třetině přidali další dva góly a v 36. minutě vedli již 3:0. Hanáci v závěru druhé dvacetiminutovky zdramatizovali duel, ale závěrečná třetina patřila jednoznačně žlutomodrým, kteří přidali další tři góly. Velmi dobrý výkon předvedl brankář Daniel Huf, který si připsal v utkání celkem 26 úspěšných zákroků. Na druhou stranu duel odkryl řadu chyb ve zlínské defenzivě.
Branky dali Pavel Kubiš 3, Jiří Ondráček, Petr Mrázek a Daniel Gazda. Zlín poskočil v tabulce na deváté místo a v závěru kalendářního roku 2022 se představí ve čtvrtek 29. prosince na ledě Třebíče.
Zdroj a foto: PSG Berani Zlín