Berani prohráli potřetí v sezoně derby se Vsetínem

19.12.2022 08:11

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v neděli 18. prosince v předehrávce 30. kola Chance ligy 2022/23 s týmem VHK ROBE Vsetín 2:5 a potřetí v sezoně nezískali v derby s regionálním rivalem ani bod.
Valaši se vezou na vítězné vlně, vyhráli devátý zápas v řadě, zatímco Berani prohráli pod vedením trenéra Miloše Říhy mladšího třetí zápas v řadě. Ostře sledované derby před necelými pěti tisícovkami diváků na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně začali lépe Valaši, ve 12. minutě vedli již 2:0. Berani se ve druhé třetině zvedli a srovnali stav. Vsetín ještě před druhou sirénou strhl vedení opět na svou stranu. Zlín byl ve třetím dějství aktivnější, ale v koncovce se neprosadil. Hosté přidali v samotném závěru ještě další dva góly a dostali se pět do vedení první ligy. Branky Beranů dali Mikuláš Zbořil a Zdeněk Sedlák. Zlín hraje ve středu 21. prosince na ledě Sokolova.
Zdroj: PSG Berani Zlín