Berani příkladně zabojovali a favoritovi z Plzně nedopřáli ani gól

19.01.2021 20:29

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 37. kola Tipsport extraligy 2020/21 nad týmem HC Škoda Plzeň 2:0 a v letošní sezoně jsou v duelech na domácím ledě s tímto silným soupeřem stoprocentní!
Berani příkladně bojovali a také díky vynikajícímu výkonu jednadvacetiletého gólmana Daniela Hufa slaví vítězství nad favorizovaným týmem z města Prazdroje. V utkání dvou týmů neoplývající v předchozích kolech zrovna nejlepší formou padaly góly jen v první třetině. Berani nejdříve 7. minutě využili přesilou hru a ještě před první sirénou přidali druhý gól.
Brankář Daniel Huf, který podruhé v extralize vychytal čisté konto, za svá záda nepustil ani jednu z 32 střel Indiánů v čele s vyhlášeným kanonýrem Milanem Gulašem. Západočeši prohráli počtvrté v řadě, zatímco Zlín po dvou prohrách opět slaví výhru! Branky dali Dalibor Řezníček a Pavel Kubiš.
Zlín hraje v pátek 22. ledna doma s Libercem.