Berani podruhé v sezoně porazili přerovské Zubry

12.11.2022 08:12

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín úspěšně zvládli předehrávku 22. kola Chance ligy 2022/23, když na domácím ledě porazili tým HC Zubr Přerov 5:1 a připsali si druhou výhru nad protivníkem v letošním ročníku.
Základ k vítězství dali Berani před třemi tisícovkami diváků hned v první třetině dvěma brankami v rozmezí pouhých 64 vteřin. Ve druhé třetině přidali další dva góly a soupeře doslova přestříleli 14:2. Přerov ještě zkorigoval nepříznivý stav a připravil brankáře Daniela Hufa o čisté konto, ale Berani si zaslouženou výhru pojistili pátým gólem.
Branky dali Pavel Sedláček 2, Bedřich Köhler, Darek Hejcman a Jakub Illéš. Zubři vedení exzlínským trenérem Robertem Svobodou vyšli teprve potřetí v novém ročníku bodově naprázdno, zatímco Berani si připsali třetí výhru za sebou.
Zlín v tabulce poskočil na osmé místo a již v neděli 13. listopadu ho čeká doma další předehrávaný zápas s Třebíčí, začátek v 15 hodin.