Berani na body nedosáhli, ale předvedli zlepšený výkon

16.10.2021 09:03

ZLÍN - Zlínští hokejisté prohráli v zápase 14. kola Tipsport extraligy 2021/22 s týmem HC Sparta Praha 1:4 a nedočkali se ani na sedmý pokus v letošní sezoně výhry v domácím prostředí.
„Berani podali pod novými trenéry zlepšený bojovný výkon a s favoritem drželi krok až do poloviny zápasu, ovšem opět neuspěli v koncovce. Pražané se ujali vedení ve 13. minutě, ale Zlínští před polovinou utkání srovnali stav. Hosté za pouhých 52 vteřin strhli vedení opět na svou stranu. Svěřencům Luboše Jenáčka se nepovedla ani přesilová hra pět na tři v trvání půldruhé minuty. Sparta přidala ve třetí třetině další dva góly a souboj s přehledem dovedla do vítězného konce,“ informoval tiskový mluvčí zlínského hokejového klubu Roman Ordelt. Gól zaznamenal Oscar Flynn. Zlín hraje v pátek 22. října na ledě Litvínova.

Zdroj a foto: HC PSG Zlín