Berani konečně zabrali a porazili favorizovaný Liberec

12.01.2021 20:54

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín v dohrávce 12. kola Tipsport extraligy 2020/21 porazili dnes tým Bílí Tygři Liberec 4:3 po nájezdech a připsali si na své konto velmi cenný bodový zisk. Navíc přerušili vítěznou šňůru Severočechů, která čítala čtyři zápasy v řadě.
Vyrovnaný zápas byl plný zvratů, Berani šli v 16. minutě do vedení, ale mužstvo zpod Ještědu v úvodu třetí třetiny otočilo stav na 2:1. Zlínští se nevzdali a dvěma góly strhli vedení opět na svou stranu. V infarktovém závěru základní hrací doby domácí útočník Köhler „vyrobil“ zbytečný faul v útočné třetině Zlína a nařízenou přesilovku Liberec využil a srovnal stav na 3:3 pouhých 66 vteřin před třetí sirénou.
 Zápas nakonec rozsekly až nájezdy, kde byl šťastnější domácí tým. Branky dali Tomáš Fořt, Martin Novotný, David Nosek a rozhodující nájezd proměnil Zdeněk Okál.
PSG Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec 4:3sn (1:0, 0:1, 2:2 - 0:0)
Zlín hraje v pátek 15. ledna na ledě Karlových Varů.