Zloděj ujel s autem za víc než osm set tisíc korun

22.01.2018 18:16

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - V pátek 19. ledna v podvečer ve Valašském Meziříčí zmizela z parkoviště u Obchodní akademie Škoda Superb. „Pražské firmě vznikla škoda za osm set padesát tisíc korun. Po vozidle vyhlásili kriminalisté pátrání,“ informoval policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.
Ukradené auto mělo lité hliníkové ráfky a tónovaná zadní okna. Vnitřní vybavení vozidla bylo černé, v kufru se nacházely osobní věci uživatele.
Pachatel krádeže využil situace, kdy čtyřiačtyřicetiletý uživatel vozidla šel do tělocvičny za sportem a klíče od auta nechal v šatně v bundě. Klíče z kapsy vzal a s vozidlem ujel. „Policisté zjistili, že ke krádeži došlo v době od 17,10 hodin do 19,30 hodin. Zjistili také, že se v tělocvičně na chodbě pohyboval muž, který by mohl podat důležité svědectví. Jednalo se o několik minut kolem 17,20 hodin,“ upřesnil policista.
Kriminalisté žádají muže na snímku, aby se dostavil na jakoukoli policejní služebnu k podání svědectví. Žádají taktéž občany, kteří mají nějaké informace k odcizenému vozidlu, nechť je sdělí i prostřednictvím linky 158.

Vlastimil Langer

Foto: Policie ČR