Zlínští hokejisté nestačili doma na mistrovský Třinec

12.10.2019 06:46

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v pátek 11. října na domácím ledě s týmem HC Oceláři Třinec 2:5. Před vlastními fanoušky nezvládli již  čtvrté utkání v sezoně.
S úřadujícími mistry z Třince se sice dostali v oslabení do vedení zásluhou svého kapitána Žižky, potom neuspěli ani s trenérskou výzvou po gólu Jiřího Polanského a k bodům nevedla ani v polovině utkání vyrovnávací trefa v početní výhodě pět na tři, kdy se trefil Köhler. Slezané strhli vedení ještě před druhou sirénou na svou stranu a ve třetí třetině přidali další dva góly. Rozhodčí rozdali během utkání celkem 93 trestných minut. Tipsport extraliga 2019/2020, 9. kolo: PSG Berani Zlín - HC Oceláři Třinec 2:5 ((1:1, 1:2, 0:2), branky a nahrávky Zlína : 13. min Žižka (J. Ondráček), 32. Köhler (Freibergs, D. Nosek).

Zlín po včerejší prohře klesl na poslední místo v tabulce a další ligové utkání hraje v neděli 13. října v Litvínově, kde měli Berani konečně zabrat.