Zlínští fotbalisté jsou bez trenéra Pivarníka, vedení klubu ho odvolalo

30.04.2019 17:44

ZLÍN – Vedení fotbalového oddílu FC Fastav Zlín dnes odvolalo trenéra A mužstva Romana Pivarníka. V úvodním semifinále nadstavbové části v utkání s Olomoucí povedou v pátek mužstvo Jan Kameník, David Hubáček a Otakar Novák. Zprávu dnes uvedl klub na svém webu.
Pivarník přišel k mužstvu v lednu letošního roku místo Michala Bílka, který nečekaně odešel poté, co dostal lukrativní nabídku vést národní mužstvo Kazachstánu. V té době byl před zahájením jarní části ligových bojů Zlín na vynikající šesté příčce s dostatečným bodovým náskokem před ostatními týmy.
Jenže pod vedením Pivarníka z jedenácti zápasů vyhrál Fastav pouze tři a skončil až na devátém místě, což ho vyřadilo ze skupiny bojující o evropské poháry.

Roman Pivarník v minulé sezoně vedl Zbrojovku Brno, s níž sestoupil do druhé ligy a na podzim loňského roky byl odvolán. Zlín si ho v lednu vybral místo Bílka, jenomže tato volba se ukázala jako lichá.
Po některých tragických výkonech prvního mužstva sílily požadavky zlínské fotbalové veřejnosti na jeho odvolání.

Foto: www.fcfastavzlin.cz