Zlínští Berani vezou z Ostravy bod, prohráli až po nájezdech

30.10.2019 06:48

OSTRAVA/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v úterý 29. října v utkání 15. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 3:4 po samostatných nájezdech. V dramatické bitvě dvou moravských rivalů Berani třikrát dotáhli náskok Ostravanů a nakonec berou bod. Mohli mít i více než jeden, neboť promarnili ve třetí třetině řadu šancí. Branky padaly jen do 25. minuty, drama tak rozsekly až samostatné nájezdy. Berani nakonec vyválčili cenný bod a odlepili se zásluhou lepšího skóre z posledního místa extraligové tabulky. Tipsport extraliga 2019/2020, 15. kolo: HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín 3:4 po samostatných nájezdech (3:2, 0:1, 0:0 - 0:0), branky a nahrávky Zlína: 6. Kubiš (Claireaux), 16. Šlahař (Herman, Jeglič), 25. Gazda (Žižka, Jeglič).
Další utkání sehrají zlínští Berani v pátek 1. listopadu na ledě HC Olomouc.