Zlínští Berani utrpěli v Plzni debakl

20.02.2019 21:21

PLZEŇ/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v dohrávce 46. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Škoda Plzeň 2:9 a po předchozí sérii čtyř výher v řadě okusili hořkost vysoké porážky a jak potvrdil trenér Zlíňanů, tak zcela zasloužené.
Po vyrovnané úvodní třetině, v níž Berani stačili držet s domácími krok, rozhodla o osudu utkání druhá hororová třetina, v níž dali Západočeši pět branek, z toho tři během necelých tří minut.
Zlínští nastoupili bez dlouhodobě zraněných Tomáše Žižky a Jiřího Ondráčka, pro nemoc chyběl i útočník Štěpán Fryšara. První zápas v seniorské extralize si připsal osmnáctiletý junior Sebastian Fajkus a premiéru ve zlínském dresu absolvoval útočník Lukáš Krejčík z pražské Slavie, který dohraje sezonu na Moravě.
Branky Zlína dali Jakub Herman a Pavel Kubiš. HC ŠKODA Plzeň - PSG Berani Zlín 9:2 (1:0, 5:1, 3:1).

Berani musí na nevydařený zápas v Plzni rychle zapomenout, neboť v pátek 22. února hrají doma důležitý zápas se Spartou v boji o předkolo play off. Začátek v 17:30 hodin.
Foto: Zlin Press Roman Turovský