Zlínští Berani nestačili na rozjetou Plzeň

06.10.2018 08:04

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 7. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem HC Škoda Plzeň 3:5 a potřetí v řadě vyšli bodově naprázdno.

Utkání se hrálo v rámci oslav 90 let od vzniku ledního hokeje ve Zlíně. Před zápasem vstoupil mezi legendy Bohumil Kožela, jehož dres byl vyvěšen pod střechu zimního stadionu.
Zápas s Plzní začali domácí Berani úspěšněji a po úvodní třetině vedli. Jenže jim hrubě nevyšel konec druhé a začátek třetí třetiny.
Nejdříve v poslední vteřině druhého dějství strhl vedení na stranu hostů Milan Gulaš a při nástupu do závěrečné třetiny po 31 vteřinách přidali Západočeši čtvrtý gól. Zlínští opět srdnatě bojovali, na body však nedosáhli. Velký podíl na konečném výsledku měli i neobjektivní rozhodčí, kteří svými podivnými výroky přiváděli domácí fanoušky do varu.

Tipsport extraliga 2018/2019 - 7. kolo: PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň 3:5 (2:1, 0:2, 1:2), branky a nahrávky: 17. min Herman (Žižka), 18. Fořt (E. Kulda), 50. Fořt (Freibergs, Herman) - 12. Preisinger (Kratěna), 28. Vráblík (Kodýtek, Eberle), 40. Gulaš (Kaňák, Nedorost), 41. Nedorost (Gulaš, Kracík), 60. Gulaš (Kaňák, P. Straka).

Foto: Zlin Press Jiří Zaňát