Zlínští Berani nenavázali na fotbalisty a ze Sparty odjíždějí s pětigólovým přídělem

01.03.2020 19:32

PRAHA/ZLÍN – V 50. kole hokejové extraligy prohráli zlínští Berani na ledě Sparty 5:1, když nebyli horším mužstvem na ledě, ale proti nim stál v brance exzlínský gólman Sedláček. Na své bývalé spoluhráče se opravdu vytáhl a Pražany několikrát podržel.
První třetinu vyhráli Sparťané 1:0 a to i přesto, že Zlíňané byli herně i střelecky aktivnější.
O výsledku utkání se rozhodlo v prostřední třetině, když domácí třikrát překonali zlínského brankáře Kašíka a do šaten odešla obě mužstva za stavu 4:0 pro Spartu.
Do třetí třetiny nastoupil do zlínské branky Huf, ale ani on dlouho čisté konto neudržel a v 46. minutě kapituloval – 5:0. Alespoň čestný gól Beranů vstřelil v 49. minutě Gazda.

HC Sparta Praha – PSG Berani Zlín 5:1 (1:0, 3:0, 1:1).
Zlíňané si i přes prohru zajistili účast v předkole play off a dvě kola pře koncem ligy jsou v tabulce desátí.  Příští utkání hrají zlínští hokejisté na domácím ledě v úterý 3. března od 17.30 hodin s týmem Mountfield HK.