Zlínský magistrát hledá Zasloužilého seniora roku 2020

27.06.2020 12:22

ZLÍN – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2020. Ocenění si odnese jako každý rok pět kandidátů, kteří jsou svým aktivním přístupem k životu a zapojením do činnosti komunity inspirací a přínosem pro své okolí.
„Nominaci může podat kdokoliv z řad veřejnosti, podmínkou je pouze trvalé bydliště kandidáta, jež musí být na území statutárního města Zlína. V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí,“ uvedl tiskový mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer..
Počátkem září členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou pět seniorů, kterým bude v rámci tradičního divadelního představení pro seniory předán pamětní list s titulem Zasloužilý senior 2020 a drobný dárek.
„Návrhy na jmenování shromažďuje do pondělí 31. srpna sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína (detašované pracoviště v budově Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, 2. etáž, dveře č. 229).
Kontakt: Martina Hověžáková, tel. č. 577 630 801, e-mail: martinahovezakova@zlin.eu.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Magistrát města Zlína