Zlínský Ibrahim Traoré míří na hostování do pražské Slavie

03.09.2018 16:25

ZLÍN - Vedení FC FASTAV Zlín v tuto chvíli dotahuje poslední detaily k odchodu středního záložníka Ibrahima Traorého. „Po dohodě obou klubů míří na hostování s opcí do SK Slavia Praha,“ informovala dnes tisková mluvčí zlínského klubu Zuzana Molková.

„Pro hráče je nabídka z takového klubu velkou výzvou, bylo to jeho přání, a proto nemá smysl mu stát ve štěstí a v jeho dalším rozvoji. Ibrovi přeji jménem všech ve zlínském vedení všechno nejlepší v novém angažmá a děkujeme za jeho perfektní práci, kterou zde po celou dobu vykonával,“ potvrdil sportovní ředitel Zdeněk Grygera přímo z Prahy.
Ibrahim Traoré, který za dva týdny oslaví své třicáté narozeniny, přišel do České republiky z Lybie v roce 2016. Do zlínského FC FASTAV Zlín přišel z Táborska.

Žlutomodrému týmu pomohl k triumfu v domácím poháru MOL Cup a následně k postupu do základní skupiny Evropské ligy. V české nejvyšší soutěži odehrál 52 zápasů a vstřelil dva góly.

Foto: FC Fastav Zlín