Zlínské informační středisko se opět otevírá veřejnosti

25.04.2020 08:55

ZLÍN – Městské informační a turistické středisko v budově radnice se po šesti týdnech znovu otevře v pondělí 27. dubna. Nová otevírací doba v informačním středisku bude v pondělí a středu 8–17 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek 8–15 hodin.

„Provoz zlínského informačního střediska bude obnoven v souladu s doporučením Ministerstva zdravotnictví ČR, aby byla dodržena zvýšená hygienická opatření,“ informoval tiskový mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer.
Lidé budou muset dodržovat odstupy minimálně dva metry, na místě bude k dispozici dostupná dezinfekce rukou, nezbytná je povinná ochrana horních cest dýchacích na obou stranách jak zaměstnance, tak i zákazníka, personál bude pracovat v rukavicích a na vyžádání dostanou rukavice i klienti.

„Abychom splnili nároky na zvýšená hygienická opatření v podmínkách našeho informačního střediska na radnici, jsme nuceni zredukovat přítomnost návštěvníků. V jednu chvíli tak mohou být uvnitř maximálně dvě osoby. Klienti budou na toto omezení upozorněni již u vchodu,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína Eva Manišová.
V úřední dny, tedy v pondělí a ve středu, bude i nadále zachována současná otevírací doba 8 –17 hodin, a to pouze na základě objednání. Výjimkou je pokladna, kde objednání není potřeba. V neúřední dny je radnice kromě Městského informačního a turistického střediska uzavřena.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Magistrát města Zlína