Zlaté jablko láká na zajímavý program výstavy automobilů a motocyklů

03.04.2019 12:52

ZLÍN - Část programu výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne opět v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. „V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, modely autíček ve vitrínách, výstavu fotografií z prostředí rally, prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín, děti si vyzkouší na dráze modely aut ovládaných na dálku a další program,“ informoval tiskový mluvčí Roman Ordelt.

Rušno bude v týdnu konání výstavy CZECH DRIVE i ve Zlínském jablku. Už od pondělí 1. dubna jsou v hlavní pasáži vystavena dvě soutěžní vozidla, a to soudobý automobil Fiat 124 Abarth RGT jezdce Martina Rady a historický vůz Fiat 131 Abarth jezdce Karla Jirátka. Zájemci si mohou také prohlédnout modely rally autíček od sběratele Oldřicha Bartoníčka vystavené ve vitrínách.
Podobně jako při barumce je v přízemí umístěn také prodejní stánek s možností zakoupení suvenýrů a věcí z e-shopu Barum Rally včetně zvýhodněných permanentek či oblíbeného zážitkového programu Rally naplno. „K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží z široké kolekce oblíbené zlínské rally zařazené do seriálu evropského šampionátu. V prvním patře proběhne výstava motoristických fotografií autorů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala,“ přiblížil Roman Ordelt.

V sobotu 6. dubna bude postavena dráha pro auta na dálkové ovládání. Pro děti bude připraven aktivní program, v němž si vyzkouší auta na dálkové ovládání a projedou připravenou trať. Chybět nebude ani stálý prodejní stánek barumky.
Program ve Zlatém jablku:

Do 6. dubna
- dva soutěžní speciály Fiat 124 Abarth RGT a Fiat 131 Abarth (jen do pátku)
- prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín
- možnost zakoupení zvýhodněného vstupného na výstavu Czech Drive
- výstava modelů autíček od sběratele Oldřicha Bartoníčka
- výstava motoristických fotografií autorů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala

6. dubna
- dráha pro auta ovládaná na dálku s celodenním programem pro děti
- po celý den automobilová výstava Czech Drive na sousedícím náměstí Míru a nedalekém v parku Svobody kolem zámku

Vlastimil Langer