Žhavé flamenco opět roztančí zlínský zámek

09.08.2019 09:49

ZLÍN - Večer flamenca čeká na všechny milovníky temperamentního tance na nádvoří zámku v sobotu 10. srpna od 19 hodin. „Akce je součástí Zámeckého kulturního léta, které do Zlína v období letních prázdnin přináší netradiční kulturní zážitky,“ informovala za pořadatele Kateřina Martykánová.

Španělské rytmy, kytara a tanec flamenca ovládnou druhý srpnový sobotní večer nádvoří na zámku ve Zlíně. Po roce zde vystoupí opět brněnská skupina Pueblo Flamenco, na její vystoupení pak naváže workshop pro zájemce z řad přítomných. O flamencu bude také možné si popovídat se členy skupiny a prohlédnout si rekvizity, které k flamencu neodmyslitelně patří.

„Diváci se budou moci blíže seznámit s tímto temperamentním tancem, popřípadě si jej dokonce vyzkoušet,“ zve za nevšedním zážitkem Martin Pášma, ředitel společnosti Zlínský zámek.

Večer flamenca se koná na nádvoří zlínského zámku v sobotu 10. srpna v 19 hodin. Vstupné činí 90 korun, rezervace míst je možná na telefonním čísle 602 560 020.

Foto: www.zlinskyzamek.cz