Zaměstnavatelé ocenili ISŠ – COP jako nejlepší střední školu v kraji

14.02.2019 10:21

VALAŠSKÉ MEIŘÍČÍ - Kvalitní střední školy v krajích hodnotili v roce 2018 zaměstnavatelé již popáté. „Hlasování se zúčastnily stovky firem, které mají víc než deset zaměstnanců a u kterých není převažujícím předmětem činnosti vzdělávání a výuka,“ sdělil tiskový mluvčí meziříčské radnice Lukáš Martinek.

Na prvním místě se ve Zlínském kraji v roce 2018 umístila Integrovaná střední škola z Valašského Meziříčí. Zlatou medaili a ocenění si převzal 7. února ředitel školy Petr Pavlůsek v prostorách firmy Mitas - Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. v Otrokovicích z rukou předsedy Klubu zaměstnavatelů o. p. s., Pavla Huláka„

„Je mi velkou ctí a zadostiučiněním, že byla odměněna právě naše škola. Spolupráce s firmami a sociálními partnery je nedílnou součástí života školy a budoucnosti našich žáků. Za tímto oceněním se skrývá nejen práce mých kolegů, kteří jsou s firmami v každodenním kontaktu, ale také našich šikovných žáků, kteří ve firmách vykonávají odbornou praxi,“ sdělil Petr Pavlůsek s tím, že jeho velkým přáním je, aby ISŠ – COP v této skvělé spolupráci i nadále pokračovala a mohla se o ocenění ucházet i příští rok.

Vlastimil Langer

Foto: Monika Rejdová